Náš příběh

Od roku 2008, kdy společnost Skinzone přinesla na český trh personalizované polepy na mobilní telefony, se její nabídka stále rozšiřuje a popularita stoupá. Díky vizi spoluzakladatele a Managing Directora společnosti, Petra Svobody, nabízí dnes portfolio značky nejen polepy, ale také personalizované kryty i ochranná skla na mobilní telefony.

Jak vysvětluje Petr Svoboda, spoluzakladatel a Managing Director společnosti Skinzone, jde o jev, který je přirozený: „Ti, co se chtěli pochlubit značkou mobilního telefonu, již mají splněno, dnes si spíš chtějí svůj doplněk ochránit. Jenže zase netouží jít do obchodu a tam nakoupit masově vyráběný kryt, který má de facto každý.  Proto se obracejí na nás. My jim můžeme v malých sériích, nebo i unikátních kouscích vyrobit přesně takový kryt, s vytouženým designem, který je od davu odliší. Personalizované kryty jsou velikým úspěchem, díky kterému se nám daří plnit cíle, které jsme si na počátku naší cesty předsevzali.“

Pozor ovšem: Trendy je třeba sledovat, občas předbíhat. Petr Svoboda vysvětluje: „Faktem je, že stále hledáme další cesty, jak poskytnout zákazníkům to, co chtějí. Tedy personalizaci, osobitý styl na míru… Cesty již máme připravené a věřím, že jimi zaujmeme další spotřebitele. Ty, kteří si váží originality jako životního stylu“. Výsledek? Společnost Skinzone do České republiky přináší další novinku – personalizované doplňky. Ve spolupráci oblíbenou americkou značkou Insiders1, kterou nosí například Madonna a další celebrity, přiváží do Česka ucelenou kolekci doplňku z kvalitní italské kůže s potiskem nejkrásnějších velkoměst na zemi. Vzhledem k technologii bude mít její nositelka vždy jistotu, že se stejnou kabelkou nepotká nikoho jiného.

Vyjádřete svou osobnost, nenechte si diktovat unifikovaný styl a podlehněte kvalitě od Skinzone.

V roce 2016 se společnosti velmi dařilo, od společnosti Alza získala firma ocenění „Služba roku 2016“, na které jsou všichni v týmu právem hrdi. Cena je udílena zákazníky, kteří tak oceňují kvalitu.

Once upon a time in 2007, two guys sitting in a pub came up with the idea to make a grey world a lot

more colourful. They decided to open the first E-shop specialising in the personalisation of notebooks and smartphones. As the business grew they were constantly adding the latest technologies, so today Skinzone is your specialist in the complete protection and personalisation of smartphones, tablets, notebooks, e-readers, smart watches, coffee machines, cameras, gaming consoles, navigation, fridges, etc. Skinzone will make your device unique and original, and is bringing the freedom of expression to people everywhere.

And yet recently there was a decision made to start customization of fashion accessories such as bags, scarfs, chucks and many other to come…

  • Žádné produkty v košíku.